SUBOTA 12/6/2021
Ilica TV Britanac 17:00 do 22:00 19 – 21 Lela Kaplowitz trio
Revija Britanac 18:30 ULUPUH – TEKSTILNA SEKCIJA: (Sanja Šebalj, Staša Čimbur, Ana Kujundžić, Lili Poljak, Jasna Štih Kapetanić, Vesna Pleše, Ivana Bakal, Vesna Jakić, Tatjana Grgurina Vučetić, Katarina Ričko, Kristine Rismondo- instalacije u prostoru)
      OBLIKOVANJE ODJEVANJA: (Ines Zrnc Gregorina, Igor Galaš, Mario Treščec, Vesna Karuza, Senija Radić, Marin Sovar, Anđela Potočki)
      SEKCIJA ZA OBLIKOVANJE NAKITA: (Božica Petković, Andrea Rosandić, Davor Šuk, Lazer Lumezi, Eva Lumezi, Ljiljana Fabijanić, Dunja Naerlović, Diana Sokolić, Sabina Kolonić, Eta Linčir, Stjepan Balja, Smiljka Franjić, Julijana Rodić Ozimec, Mirna Oštarić Kerr, Andreja Krušelj, Petra Podnarčuk, Suzana Jagar Vrkić, Sonja Turner Fegić)
     

TTF – Diplomski studij kostimografija – Revija kostima na inspiriranim Aristofanovim PTICAMA

MENTORI: doc.dr.art. Ivana Bakal, doc. art. Marin Sovar, stručne suradnica: Đurđica Kocijančić dipl.ing.
AUTORICE STUDENTICE: (Karla Kos, Melani Međeši, Tea Dragić, Eglontina Kabashaj, Karmen Polović, Doriana Duić, Nora Brbić, Giorgia Pezzolato, Marija Zrilić, Iva Kavelj, Sara Šumanović, Nives Skelin, Dora Mašanović, Judita Jerković, Magdalena Stojanov, Emma Stephanie Gaunt, Paula Peloza, Dora Črnjević, Iva Sopta)

Jazz glazbenici Britanac 17:00 do 17::30 Gong – Emina Kurtagić
    20:00 do 21:30 Nikolina Kovačević Quintet
    21:30 do 22:00 Gong – Svetlana Vukić
NEDJELJA 13/6/2021
HDLU – 3 umjetnice Ambar, Ilica 67 09:00 – 15:00 Jelena Lovrec
  Ilica 65 11:00 – 15:00 Iva Supić
  Britanski trg, zapadni prolaz ceste do tramvajske stanice 10:00 – 14:30 Vlasta Delimar
Teatar Cirkus Punkt Ilica 83 – 85

11:00 – 11:45

12:15 – 13:00

Generacija XYZ

Radionica akrobacija i fizičkih elemenata –dječja radionica

Ilica TV Britanac 10-14 13:00 – 14:00 Livada (2h)
Revija Britanac 12:00 ULUPUH – TEKSTILNA SEKCIJA: (Sanja Šebalj, Staša Čimbur, Ana Kujundžić, Jasna Štih Kapetanić, Vesna Pleše, Ivana Bakal, Vesna Jakić, Tatjana Grgurina Vučetić, Katarina Ričko, Kristine Rismondo- instalacije u prostoru)
      OBLIKOVANJE ODJEVANJA: (Ines Zrnc Gregorina, Igor Galaš, Mario Treščec, Vesna Karuza, Senija Radić, Marin Sovar, Anđela Potočki, Tihana Mikša)
      SEKCIJA ZA OBLIKOVANJE NAKITA: (Božica Petković, Andrea Rosandić, Davor Šuk, Lazer Lumezi, Eva Lumezi, Ljiljana Fabijanić, Dunja Naerlović, Diana Sokolić, Sabina Kolonić, Eta Linčir, Stjepan Balja, Smiljka Franjić, Julijana Rodić Ozimec, Mirna Oštarić Kerr, Andreja Krušelj, Petra Podnarčuk, Suzana Jagar Vrkić, Sonja Turner Fegić)
      TTF – Diplomski studij kostimografija – Revija kostima na inspiriranim Aristofanovim PTICAMA
MENTORI: doc.dr.art. Ivana Bakal, doc. art. Marin Sovar, stručne suradnica: Đurđica Kocijančić dipl.ing.
AUTORICE STUDENTICE: (Karla Kos, Melani Međeši, Tea Dragić, Eglontina Kabashaj, Karmen Polović, Doriana Duić, Nora Brbić, Giorgia Pezzolato, Marija Zrilić, Iva Kavelj, Sara Šumanović, Nives Skelin, Dora Mašanović, Judita Jerković, Magdalena Stojanov, Emma Stephanie Gaunt, Paula Peloza, Dora Črnjević, Iva Sopta)
UDRUGA ALAVERA – AUTORI STUDENTI: (Roko Božić, Nika Vrbica, Zola Radić, Niko Bucalo, Iva Žmirak, Mila Skalić, Doris Lenarčič, Tin Vrbanc
Jazz glazbenici Ilica 10:30 Lela Kaplowitz Trio
  10:45 Al Sitar Trio
11:00 Joe Pandur Trio
13:00 Trio LiVaDa
12:00 Bruno Mičetić Trio
11:00 Ivana Galić Quintet
Udruženje obrtnika Grada Zagreba Passage Obrtničkog učilišta, Ilica 49 10:00 – 15:00 Glazbeni program (Bend Lela Kalpowitz Trio, Bend Lela pratnja modne revije, Bend Igor i Mart – Igor Matavulj i Marta Vuković)
  11:30 – 12:00 Revija
12:30 Event – kokteli i delicije
10:30 – 14:30 Radionice (Obrt ”Tomica Marica” – radionica izrade licitarskih srca, Ljiljana Milla i Obrt ”Knjigovežnica Klanac”- radionica izrade bilježnica, Tajana Klanac)
ELF INTERAKTIVNE RADIONICE   #ekoVRTIĆ – kreativna radionica u suradnji s eko skupinom Maslačak iz DV Iskrica
    #pčeLICA – edukativna radionica o važnosti pčela u suradnji s udrugom Bingo pčelarenja powered by PIP

 

 

#FUTUR – edukativno kreativna radionica o klimatskim promjenama i klimatskoj krizi by Fridays For Future Croatia
  #smART – kreativna radionica izrade reciklirane umjetničke instalacije by Reula
10:00 do 14:00 #ProGEO – održivi razvoj kroz geologiju by Zemljina slikovnica i ProGEO Hrvatska
12:00 do 15:30 #zeleneSTOPE – edukativna radionica o čišćenju prirode i mora od olupina i recikliranje u održivu umjetnost pod vodstvom udruge Zelene stope
12:00 do 15:30 #parkŽUMBERAK – ekološka igraonica ’Park prirode dolazi u grad’ u organizaciji javne ustanove Park prirode Žumberak – Samoborsko gorje
12:00 do 15:30 #čitanjePARKOVA- čitanje naglas o prirodi pod krošnjama parka pod vodstvom Ane Rubić
12:00 do 15:30 #biusOPRAŠIVAČI – edukativna radionica o oprašivačima u organizaciji Udruge studenata biologije BIUS – Sekcija za edukaciju
10:00 do 11:30 #ekoEKO – eko kreativna radionica o potrošnji i štednji resursa u suradnji s Creative mess by Masha
09:30 do 12:00 #ReciklirAJ – eko kreativna radionica pod vodstvom Maje Lauš, članice Kluba mladih tehničara Donji Grad
12:30 do 14:30 #ForaPRIČA – kreativna radionica interaktivnog pripovijedanja i crtanja priče u suradnji s portalom Roditelji.hr
11:00 do 13:00 #LinoREZ – likovna radionica na temu stihobasne Krava koja je bila plava autorice Dijane Marey Sarajlija, a pod vodstvom prof. Jurane Linarić Mihalić
13:30 do 15:30 #riTAM – radionica otkrivanja ritma u sebi i izvan sebe pod vodstvom prof. Lovorka Stančić
10:00 do 11:30 #KreA – radionica recikliranja i filcanja vune pod vodstvom udruge Temativ Krea
09:30 do 11:30 #složneRUKE – kreativna radionica pod vodstvom Matice umirovljenika Vrapče
12:00 do 13:00 #ljetnoGRUDANJE – eko kreativna radionica “Ljetno grudanje s Hrabrim Tangom” u suradnji s udrugom Panda Manda
14:00 do 15:30 #žirafE – kreativna obiteljska radionica Znaju li žirafe plesati? u suradnji s Udrugom Labirint
11:00 do 14:00 #heKLA – radionica heklanja i tkanja u organizaciji udruge Ozana
13:00 do 15:30 #svijetVUNE – kreativna radionica filcanja vune u organizaciji udruge Ozana
ELF ZDRAVLJE   

Projekt Živjeti zdravo – Hrvatski zavod za javno zdravstvo

  • tradicionalne igre na otvorenom
ELF SPORT 12:00 do 13:30
  1. TAEKWONDO KLUB PANTERA
  2. PLESNI PUNKTOVI ZAGREB
  3. CIRKORAMA – radionica cirkuskih vještina
ELF POZORNICA   Ilica 85 Park akademije likovnih umjetnosti

09:30 do 09:35

 

Zagrijavanje uz Taekwondo klub Pantera
 

09:35 do 09:40

 

Plesna škola Plesni punktovi

09:40 do 09:50

 

Otvaranje festivala, uvodna riječ, najava programa

09:50 do 10:15

 

Dječji zbor Kikići i Medenjaci
10:15 do 11:00 Interaktivna predstava U ritmu slasne stihobasne – Krava koja je bila plava – za djecu od 5 do 105 prema istoimenoj stihobasni iz ciklusa Što mravi znaju o ljubavi autorice Dijane Merey Sarajlija
11:00 do 11:10 Plesna škola Plesni punktovi
11:15 do 12:00 Predstava Laboratorij života (LOFT)
12:00 do 12:30 Helen Doron demo sat
12:30 do 13:00 Dječji zbor Kikići i Genijalci
13:00 do 13:30 Solistički program Slavujčeki
13:30 do 13:40 Plesna škola Plesni punktovi
13:40 do 14:00 Solistički program Slavuji
14:00 do 14:10 Plesna škola Plesni punktovi
14:10 do 15:30 DJ Rea session
  Voditelj programa: Miro Čabraja
DJEČJI BUVLJAK  

 

 Pokrovitelji

Partneri